Duvar kağıdı günümüzde oldukça geniş bir yelpazaye sahip olup birçok seçenek ile evlerinize yenilik katmaya devam ediyor. Silinebilir ve suya dayanıklı duvar kağıtlarının son zamanlarda üretilmesi ile birlikte popüler bir hale gelmiştir. İçerisinde özellikle evlerimizde tv ünitelerinin arkalarını süsleyen taş desenli duvar kağıtları neredeyse her üç evden birinde mevcut. Sizde duvar kağıdı hakkında tüm bilgilere sahip olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Duvar kağıdı nedir, nasıl alınır, ne tür bilgiler gerekiyor duvar kağıdı almadan önce, duvar kağıdı nasıl uygulanır gibi tüm sorularınıza yanıt olacağını düşündüğümüz bu yazımız sizlerle.

Duvar Kağıdı Nedir?
Duvar kağıdı, kağıt esaslı bir zemin kaplayıcıdır. Zeminlerinizi boya ile kaplamak yerine duvar kağıdı ile kaplayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvar kağıtları estetik açısından oldukça başarılı olmasının yanı sıra, silinebilir özellikte olan ürünler ile günümüzde oldukça popüler bir hal almıştır.

Duvar Kağıdı Çeşitleri (Duvar kağıdı modelleri)
Duvar kağıdı kategorisi oldukça geniştir. Çocuk odası, yatak odası, çizgili, taş desenli, çiçek desenli, damask desenli, düz renklerden oluşan duvar kağıtları ile oldukça geniş bir yelpazaye sahiptir.

Duvar kağıdı nasıl uygulanır?
Duvar kağıdı arkasına tutkal sürerek yapıştırma işlemi yapılır. Duvar kağıtlarının ölçüsü tutkallama işleminden önce ölçüsü alınıp desenler tutturulduktan sonra yapılır. Tutkallama işlemi kağıdın yapısına göre değişiklik göstermesine rağmen genel olarak arkasına sürerek yapılır. Duvar kağıdının arkasına tutkal sürdükten sonra birkaç dakika bekletip tutkalı iyice emdikten sonra duvarınıza uygulayabilirsiniz. Spatula yardımı ile fazla tutkal ve hava boşluklarını alabilirsiniz.

Duvar kağıdı fiyatları

Duvar kağıdı fiyatları çok fazla değişmektedir. Seri sonu ürünleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Fakat bu ürünlerin maalesef hem garantisi yoktur hemde devamı. Yani bir duvarınızı yaptınız fakat bir kesim hatası yüzünden eksik kalan bir bölgesi var ise başınıza bela aldınız demektir. Bu yüzden biz pek tavsiye etmiyoruz. Genel olarak 20 TL civarından başlayan duvar kağıtlarının piyasa araştırmasını yaparken mutlaka devamının olup olmadığını ve stok durumunu öğrenmenizde fayda var. Detaylı bir fiyat araştırması için bizlere ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Ucuz duvar kağıdı

Ucuz duvar kağıdı arıyorsanız eğer çok fazla dikkat etmeniz gereken nokta mevcut.
Ucuz duvar kağıdı almadan önce devamının olup olmadığını öğrenmelisiniz ki daha sonra devam etmek istediğiniz zaman bulabilesiniz. Ucuz duvar kağıdını bulduk diyelim, duvar kağıdının yapısı, modeli ve sağlık açısından herhangi bir zararının olup olmadığını mutlaka satıcıya sormanız hatta hayati önem taşıyor ise sağlık açısından zararı olmadığına dair bir belge veya yazı talep edebilirsiniz. Ucuz duvar kağıdı arıyorsanız bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Duvar kağıdı yapımı hakkında nereden bilgi ve destek alabilirim?

Duvar kağıdı yapımı konusunda bizler çağrı merkezimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimize ulaşarak destek alabilir ve uzman kadromuzun engin bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Duvar kağıdı ustası nasıl bulabilirim?

Duvar kağıdı ustası arıyorsanız mutlaka işi bildiğinden emin olmalısınız. Uzman birini bulup veya anlamak oldukça zor olduğu için, dekorasyon veya mimarlık hizmeti veren firmaları tercih edebilirsiniz. Bizlerde İstanbul içi ustalık hizmeti vermekteyiz.

Duvar kağıdı hakkında diğer merak ettikleriniz için, bizlere ulaşabilir destek alabilir hatta online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bunlar için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya yorum bırakarak bizlere ulaşın!

 

İLETİŞİM

Firma Adı:Dekonil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Telefon:(212) 495-7457 – 0533 064 14 25 – 0542 471 10 20
Faks:(212) 495-7407
Adres:Atatürk Mah İkitelli Cad No 217/A (Arena Park AVM Karşısı) Küçükçekmece
E-posta:destek@biugras.com