101-4Aden Altın Damask Desenli  Aden Duvar Kağıdı son derece üstün teknoloji ile üretilmiş olup, kağıt kalitesi de üst düzeydedir. Ürün alt tabanı kağıt, yüzeyi vinil kaplıdır. Son derece silinebilir özelliğe sahip ve kaliteli bir üründür.
Rulo ebatı : En 106 cm uzunluk 15,5 metre : 16,5 m2’dir.

Gelin size Aden Altın Damask Desenli Duvar Kağıdımızı Anlatalım;
Muhteşem görüntüsü ile evinize bam başka bir canlılık getirebilecek güce sahip olan1 101-4 stok kodlu ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Genel özellikleri ise, 16 m2 alan kaplaması 15 metre uzunluğunda ve 106 cm genişliğinde olmasıdır. Hafif nemli bez yardımı ile silebilirsiniz.

Fiyatları ise piyasada çok fazla değişiklik göstermesine rağmen dekonil sizlere hep en uygun fiyat garantisini vermektedir.
101-3

2.Sırada ise 101-3 stok kodlu ürünümüz yer almakta. Açık renkli olmasından dolayı evinizde rahatça kombin yapabilir ve  yaşam alanınıza farklılık getirebilecek sade düz bir  kağıt ile kombin yapabilirsiniz.

Genel özellikleri ise, 16 m2 alan kaplaması 15 metre uzunluğunda ve 106 cm genişliğinde olmasıdır. Hafif nemli bez yardımı ile silebilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Tüm Yaşam alanlarında (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Cafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya iş yerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.
images-1Aden duvar kağıdı nasıl uygulanır?

* Uygulama yapılacak duvarlar pürüzsüz olmalıdır.
* Uygulamaya başlamadan önce satın aldığınız ruloların içinde bulunan etiketlerdeki baskı numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz.
* İşaretlediğiniz kağıtları katlayarak makas ile kesiniz.
* Tutkal işlemini uygularken kuru yer kalmayacak şekilde tutkallayınız ve özellikle kenarlarına bir miktar fazla sürünüz.
* Tutkallama işlemi bittikten sonra 10-15 dakika beklemeye bırakınız.
* Elde edilen dikey çizgiden başlayarak ilk boy kağıt duvara yapıştırılır.
* Yapıştırılan kağıdın temiz bir bez veya sünger ile hava boşlukları alınır.
* Kağıdın alttan fazlalığı kesilir ve tekrar yapıştırılır.
* Döşeme esnasında, aynı desenler aynı yükseklikte yan yana yapıştırılmalıdır.
* İnsan Sağlığına Zararsız ve Çevreye dost üründür. Uygulama sırasında ve sonrasında koku yapmaz.
* Yırtılan veya bozulan yerin tamir olanağı vardır

Bu gün sizlere 2 adet en çok satılan Aden Duvar Kağıtlarımızı listeledik.

Daha fazla ürün tanıtımı için bizleri, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Dekonil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Telefon: (212) 495-7457 – 0533 064 14 25 – 0542 471 10 20
Atatürk Mah İkitelli Cad No 217/A (Arena Park AVM Karşısı) Küçükçekmece
http://www.biugras.com/wp-content/uploads/2017/04/101-4.jpghttp://www.biugras.com/wp-content/uploads/2017/04/101-4-150x150.jpgadminDekorasyonDuvar KağıdıNasıl Yapılır?aden duvar kağıdı,duvar kağıdı,duvar kağıdı aden,duvar kağıdı nasıl yapılır
Aden Altın Damask Desenli  Aden Duvar Kağıdı son derece üstün teknoloji ile üretilmiş olup, kağıt kalitesi de üst düzeydedir. Ürün alt tabanı kağıt, yüzeyi vinil kaplıdır. Son derece silinebilir özelliğe sahip ve kaliteli bir üründür. Rulo ebatı : En 106 cm uzunluk 15,5 metre : 16,5 m2’dir. Gelin size Aden Altın...