106-1Evinizi Canlandıracak Dokunuşlar…
Yeni  Aden Kataloğu birbirinden canlı renkleriyle evinizin havasını değiştirecek.
Farklı tasarımlar ve göz alıcı duvar kağıtları ile sizinde ruhunuza işleyecek olan Aden Kataloğu şimdiden ilgi görmeye başladı.
Aden Kataloğu modern ve vazgeçilmezler arasında yer alıyor.
Kalite ve tasarımlarda üstünlük sağlayan Aden kataloğu doğal ve farklı mekan tercihlerini göz önüne getiriyor.
Özellikle Damaks resimleri ile ön plana çıkan Aden kataloğu bu yaz gününde sizin de içinizi açacak. Ayrıca sadelikten de kaçınmamış.
Evinize rahatlıkla kombin yapabileceğiniz çizgili ve çiçek  desenli sade kağıtlara da yer verilmiştir.
Yani günümüz teknolojisi ile dekorun birleşimini bu katalog da  görebilirsiniz.
Aden Kataloğu sizlerin hem gözüne hitap edecek hem de bütçenize. Kaliteden ödün vermeyen bu koleksiyon çokta dayanıklı ve tabi ki kaliteli tasarımlarla da evinizin en güzel dekoru olacaktır.

Sizde stil sahibi mekanlara kavuşmak istiyorsanız hemen Aden Kataloğuna  göz atın.

Daha fazla ürün tanıtımı için bizleri, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Dekonil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Telefon: (212) 495-7457 – 0533 064 14 25 – 0542 471 10 20
Atatürk Mah İkitelli Cad No 217/A (Arena Park AVM Karşısı) Küçükçekmece

http://www.biugras.com/wp-content/uploads/2017/04/a.jpghttp://www.biugras.com/wp-content/uploads/2017/04/a-150x150.jpgadminDekorasyonDuvar KağıdıNasıl Yapılır?aden duvar kağıdı,Aden kataloğu,duvar kağıdı,duvar kağıdı aden
Evinizi Canlandıracak Dokunuşlar… Yeni  Aden Kataloğu birbirinden canlı renkleriyle evinizin havasını değiştirecek. Farklı tasarımlar ve göz alıcı duvar kağıtları ile sizinde ruhunuza işleyecek olan Aden Kataloğu şimdiden ilgi görmeye başladı. Aden Kataloğu modern ve vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Kalite ve tasarımlarda üstünlük sağlayan Aden kataloğu doğal ve farklı mekan tercihlerini göz önüne getiriyor. Özellikle Damaks...